"Prečo boli moje prázdniny
tie naj..."
celoškolská tvorivá súťaž 2010/2011

V októbri sa na našej škole vyhlásila súťaž na tému "Prečo boli moje prázdniny
tie naj..."
. Zapojiť sa mohli celé triedne kolektívy ako aj jednotlivci. Stvárneniu sa medze nekládli, mohlo to byť literárne dielko, obrázok či video.

Na tejto stránke sa pokúsime zverejniť čo najviac prác našich žiakov.

Triedny videoprojekt 6. B s názvom "Naj prázdniny" :

Projekty v nemeckom jazyku:

Literárno-výtvarné práce (fotoalbum):

Článoček
Myslím, že život na našej škole je pestrý, prinajmenšom zaujímavý. Robia ho takým vonkajšie okolnosti, učitelia a predovšetkým žiaci.

Nedávno prebehla u nás zaujímavá súťaž, ktorá mala ukázať žiacky život mimo školy, a to predovšetkým cez veľké letné prázdniny. Nazvali sme ho PREČO BOLI TIE MOJE PRÁZDNINY NAJ ... Súťaž bola aj literárna aj výtvarná a skutočne sa do nej zapojila väčšina žiakov.

Z prác, ktoré boli zapojené do súťaže si zaslúžia pochvalu na I.stupni výtvory detí 4.,3. a 2. tried, ktoré urobili pod vedením paní učiteliek Berkyovej, Fábryovej a Handlovskej. Na druhom stupni zaujali prezentácie názorov žiakov šiestej triedy od pani učiteľky Rišovej a veľmi hodnotné boli projekty a prezentácie žiakov v nemčine pod vedením pani učiteľky Michalovičovej.

Všetky tieto práce boli urobené s nadšením a primeraným úsilím. Keďže sa ťažko medzi nimi určuje poradie, preto im udeľujeme všetkým pochvalu.
Posledná aktualizácia: 06.09.2012 23:16