Základná škola, Bakossova 5, 974 01 Banská Bystrica, Tel./fax: 048/4153301, e-mail: zsbakossova@gmail.com

FOD.sk

Technická olympiáda 3V

Rodičovské pexeso

počítačová olympiáda

GeniusLogicus

Skús si EUROKALKULAČKU!

Projekt "Poďte s nami bicyklovať" - 4. október 2007

"Venujte nám viac času, je to pre nás dôležité!"

V znamení tohto detského odkazu sa niesol 4. október 2007, keď sa na Námestí SNP stretli malí i veľkí, aby spoločne strávili svoj voľný čas v podobe hier, zábavy a veselého maľovania.
Aj 4 žiačky našej školy - Michaela Samuelčíková, Eliška Šandorová, Martina Timárová a Veronika Tomčová priniesli toto posolstvo pre rodičov priamo na Námestie SNP a na plátno namaľovali všetky svoje túžby a detské sny.

Možno práve tento deň bol tým správnym dňom "D", keď si rodičia vypočuli svoje deti a v rozhovoroch odhalili, čo ich trápi, s čím si nevedia rady, ale tiež sa dozvedeli, z čoho majú ich deti radosť. Možno aj z takého krásneho koníka, ktorého namaľovala Eliška Šandorová a za ktorého si právom vyslúžila pochvalu od všetkých zúčastnených.

Ohromný potlesk privítal cyklistov, ktorí niesli toto prekrásne posolstvo rodiny z mesta do mesta po celom Slovensku až priamo do Bratislavy, kam poputuje aj obraz našich žiačok a bude reprezentovať naše mesto - Banskú Bystricu.

Webmaster: Mgr. Michal Mičko, e-mail: mhudik@yahoo.com
Posledná aktualizácia: 19.09.2009 21:18