Základná škola, Bakossova 5, 974 01 Banská Bystrica, Tel./fax: 048/4153301, e-mail: zsbakossova@gmail.com

FOD.sk

Technická olympiáda 3V

Rodičovské pexeso

počítačová olympiáda

GeniusLogicus

Skús si EUROKALKULAČKU!

Elektronická žiacka knižka

Vážení rodičia,

po úspešnom odštartovaní elektronickej žiackej knižky v skúšobných podmienkach sme sa rozhodli dať možnosť prezerania známok na internete všetkým rodičom našich žiakov.

V priebehu septembra si na triednych schôdzkach budete môcť vyzdvihnúť svoje prihlasovacie údaje na základe, ktorých sa môžete prihlásiť do EŽK. Tieto údaje Vám osobne odovzdá triedny učieteľ vášho dieťaťa. S týmito údajmi si môžete kedykoľvek a z ktoréhokoľvek počítača pripojeného na internet prezrieť známky svojho "žiačika".

Na stránku EŽK sa môžete dostať cez hlavné menu kliknutím na položku "Elektronická žiacka knižka" alebo priamo tu.

Všetky ďalšie otázky a pripomienky adresujte prosíme na náš email:
zsbakossova@gmail.com
.